MAŁGORZATA NOWAK

REGULAMIN ZAPISÓW

AKTUALIZACJA REGULAMINU ZAPISÓW NA MAKIJAŻE I KURSY (Obowiązujący do 31.12.2021r)

Zapisy prowadzę tylko i wyłącznie przez stronę na fb. Preferuje taki kontakt, gdyż dzięki temu mamy napisane wszystko czarno na białym i spokojnie do tej korespondencji możemy wrócić. Zapisy na makijaże są u mnie kwartalne, natomiast na lekcje i kursy makijażowe terminy ustalamy indywidualnie. Jeśli czekasz na moją odpowiedź dłużej niż 3 dni, proszę o przypomnienie się, gdyż nie zawsze mam możliwość odpisywać na bieżąco, a kolejne wiadomości powodują “spadanie” w kolejce tych starszych. Makijaże stacjonarnie i kursy prowadzę w moim studio na placu Jana Matejki 3 /8b w Krakowie 

ZAPISY NA MAKIJAŻE Pytając o termin, podaj proszę od razu ilość osób chętnych do malowania i ewentualnie dokładny adres dojazdu. Na makijaż zarezerwuj około 1h30min. Proszę zadbaj o stan swojej cery, regulację wąsika i brwi. Pamiętaj, im bardziej zadbana cera tym makijaż będzie bardziej trwały i piękniejszy. Proszę przychodzić na makijaż bez osób towarzyszących, zwierząt i dzieci. Oraz bez makijażu  Zakaz chodzenia na solarium min tydzień przed makijażem. Rozsądnie też, nie robić zabiegów na kilka dni przed makijażem, by nie podrażniać cery. Poinformuj mnie, jeśli masz jakieś alergie przed wykonaniem makijażu. Jeśli nie wiesz na co jesteś uczulona, będę prosić o podpisanie oświadczenia, że wykonujemy makijaż na Twoją odpowiedzialność. Na makijaż przyjdź z bluzką z odkrytym dekoltem, by po pierwsze łatwiej było się potem przebrać, a po drugie bym mogła wyrównać prawidłowo koloryt skóry czy rozświetlić dekolt do sukienki. Proszę o punktualność,która oznacza, że jeśli jesteśmy umówione np. na godz 9, to nie przychodź o 8.45, bo mogę mieć jeszcze inną klientkę. Zastrzegam sobie też prawo odmówienia wykonania makijażu, jeśli spóźnienie przekroczy 15min.

Gwarancją terminu jest wpłata zadatku, który jest bezzwrotny w przypadku Twojej rezygnacji. W przypadku mojej, zwracam jego dwukrotność lub szukam zastępstwa. Ustalamy między sobą, jakie rozwiązanie byłoby najlepsze. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją tego regulaminu! Kwota zadatku zależna jest od rodzaju wykonanej usługi.  Dojeżdżam tylko po wykupieniu pakietu ślubnego.  Dojeżdżając na pakiet nie ma możliwości bym chodziła/jeździła między domami, mieszkaniami czy pokojami hotelowymi, bo akurat ktoś z rodziny jest obok. Dojeżdżam tylko i wyłącznie w jedno miejsce przygotowań. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu przez stronę na fb lub 694 253 501

W przypadku pojawienia się opryszczki/gronkowca/nużeńca etc u klientki w dniu wykonania makijażu/lekcji, mam prawo odmówić wykonania usługi lub zastrzegam sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty 50zł do usługi za zużyte materiały, które ze względu na bakterie/wirusy jestem zmuszona zutylizować. Kwota 50zł jest symboliczna, gdyż koszty związane ze stratami w takiej sytuacji są dla mnie dużo wyższe. 

KONTAKT

MAŁGORZATA NOWAK MAKE UP

Zaufały mi już setki klientów! Masz dodatkowe pytanie w kwestii zakresu moich usług? Napisz do mnie i umów się już dziś !

TELEFON +48 694 253 501
© 2024 All rights Reserved. Design by DIVME.site
Close Menu