Kim jestem? Nazywam się Małgorzata Nowak. 
Miłość do kolorów była we mnie odkąd pamiętam. Jeszcze jako mała dziewczynka wygrywałam pierwsze konkursy plastyczne nie tylko w moim mieście, ale nawet na szczeblu wojewódzkim!  
Moja przygoda z profesjonalnym makijażem zaczęła się jednak, nieco później. Na studiach borykałam się z cerą trądzikową i rosła we mnie chęć upiększania samej siebie, szukania odpowiednich produktów i wydobywania dzięki nim  kobiecego piękna.
Jestem samoukiem, ale ukończyłam także  roczną szkołę Makijażu i Stylizacji  „Artystyczna Alternatywa”.  Ukończyłam liczne szkolenia u najlepszych Make Up Artist w w Polsce m.in Magdalena Pieczonka, Ewa Gil, Kamila Patyna, Aleksandra Kołodziejczyk, Daniel Sobieśniewski i wielu innych. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje. 

Jestem także dyplomowaną wizażystką z  certyfikatem MEN oraz finalistką II Mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym. Przez ponad 3 lata byłam wykładowcą w szkole „ART Makijaż Kursy makijażu i stylizacji” w Krakowie.  Obecnie wykładowca w szkole “Artystyczna Alternatywa”. Współpracowałam jako wizażystka z najlepszymi agencjami modelek w Polsce m.in Luxury Agency. Pracowałam także dla marki REVLON, a obecnie współpracuje z marką GOLDEN ROSE POLSKA.

Poza pracą indywidualną z Klientkami, organizuje i prowadzę kursy  zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala na uwzględnienie w szkoleniach najważniejszych kwestii wizażu począwszy od psychologii pracy z klientem po utrzymanie długofalowych relacji.

Małgorzata Nowak

MAKE-uP ARTIST

Close Menu